| Annnonim12 a întrebat:

Cum deschid un grup pe facebook? Daca dau sa fac un grup, scriu numele grupului si imi zice sa invit prieteni, scriu numele si imi zice tot ca trebuie sa invit prieteni... Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| GeoGeorge13 a răspuns:

După ce apeși pe Creeaza un grup nou, îi setezi confidențialitatea si alegi Pictograma, trebuie sa adaugi câțiva prieteni și apeși pe Adauga Prietenii si se Creeaza Grupul! Daca doresti pot sa ti-l Creez eu, te adaug ca Administrator si apoi adaugi tu pe cine vrei si eu Parasesc Grupul!

| Annnonim12 explică (pentru GeoGeorge13):

Care pictograma? poti sa faci un print-screen? nu m-ar deranja sa mi-l faci tu... da-mi facebook-ul tau pe privat.

| Annnonim12 explică (pentru GeoGeorge13):

Da-mi mesaj pe privat cu facebook-ul tau, ca eu nu pot trimite mesaj...