| AdyLupul a întrebat:

Facebook sau Twitter laughing!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceboooooooooooooooooooooooooooook :X
Twitter sucks.
Rezumat:Traiasca facebookul si sa moara twitter-ul.
rolling on the floor

15 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu sunt „facebook-istă" declarată

| Jadis a răspuns:

Facebook...pfoaii urasc twitter. Peste 2 zile implinesc 2 ani de facebook :X:X pur si simplu ma obsedeaza

| oanabuysomeweed a răspuns:

Facebook! Facebook!laughing
Fundittzaaa?

| elleme a răspuns:

Facebook .

| MaryLoveAnime a răspuns:

Facebook sau cum zic colegii mei FACE B*ci.Ai auzit ca o insula a fost declarata insula Facebook(desi e cam demult stirea),pe bune, da' cred ca s-a anulat "redenumirea"."Twitter este mai mult pentru starurile americane!" -asta am citit odata, dar nu mai stiu unde.

| Girlll a răspuns:

Facebook

| lola79 a răspuns:

Facebook!winking

| inflarosu a răspuns:

Eu am facebook dar nu ti-l dau :p! laughing Bine ...Bine... ti-l dau dar te rog sa imi dai adresa teta de mess si sa imi zici cati ani ai!

| patriciabianca39 a răspuns:

Facebook!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook este cel mai popular site de socializare din lume iar Twitter este popular doar in america deci Facebook ai cel mai tare pe monent.

| NikolasXD a răspuns:

Twitter, Facebook-ul. Mort

| Mallinutza a răspuns:

Facebook!

| Miruna66 a răspuns:

Facebook.

| pedro_7151 a răspuns:

Facebooksmug