| GreenBubbleLove a întrebat:

Frate...am nevoie urgent de haine si coafuri pentru sims 2 da' pe gratis si sa mearga pentru jocu luat de pe net...va imploor!crying

Răspuns Câştigător
| quidam a răspuns:

INcearca pe saitul http://www.modthesims.info/, de acolo mi-am luat f multe lucruri gratis, app tot ce downlodezi dezarhivezi in my documents/electronic arts/sims 2/downloads (daca nu ai acest folder creeazal tu ); cand intri in joc sa dai enable all objects sau ceva de genul ( o sa iti apara inainte sa iti alegi orasul ). Vezi ca pe saitul care ti l-am dat trebuie sa iti faci cont dar e gratuit. :D Sper ca ti-am fost folositor! fundita:D?

4 răspunsuri:
| GreenBubbleLove explică:

Nu l-am luat de pe un site ci de pe un program de descarcat chestii se numeste zion download big grin

| alexiiia a răspuns:

De pe ce site ai luat simsu`? love struck
te implor. imi zici si mie? straight face

| alexiiia a răspuns:

Mersii mult :*