| Ƨirenia a întrebat:

Fraţilor, ziceţi-mi un film de groază...Da groază să fie! Mulţam.

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The messenger

| faramatania a răspuns:

Wrong Turn(seria)

| suităr a răspuns:

Twilight.happy

| Never4ever a răspuns:

The rite

| dianainsta01 a răspuns:

Fantomele familiei winchester, este cel mai de groaza film oe care l-am vazut. Poti sa-l vezi pe cinemax.com

| shippuden a răspuns:

Drag me to hell, the woman in black

| BellaVampire a răspuns:

The ring, The Grudge, Drag me to hell, The messengers

| Andraaaaaa14 a răspuns:

The grunge, the ring, pulse, the messengers si one missed call. Am văzut multe filme de groaza si dupa părera mea astea sunt cele mai de groază şi in acelaşi timp au si o poveste foarte interesantă.

| Innnaa a răspuns:

Saw si The Pact nu sunt chiar de groaza... Poti sa te uiti la The Woman in Black sau The Gravedangers, 11-11-11, La Herencia Valdemar, Mirrors 2.Vizionare placuta!

| akbaa a răspuns:

Toata seria "Saw"

| andreea543 a răspuns:

Jocul mortii 2

| Al3Cssa19 a răspuns:

Casa de ceara!

| AnonimaBi a răspuns:

The Woman in Black!
Eu super de groaza x_X