| lorycik27 a întrebat:

Ziceti-mi cel mai de groaza film... funda

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

The Exorcist - ii bestial love strucklove struck

| DeeaUcideVisse a răspuns:

thinking
mie imi place final destination
si dawn of the dead

| MeJustMeAndStop a răspuns:

Sunt atâtea filme de groază, încât nu ştiu care e cel mai de groază. laughing
Mie îmi place MOARTEA DIAVOLULUI. E un film de groază, sper să-ţi placă dacă te decizi să îl vizionezi.happy

| Răspuns_9097 a răspuns:

The Grudgebatting eyelashes

| johny92 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose ar fi unul dintre ele... Insidious, Paranormal Activity! si mai sunt o gramada... astea mi s-o parut mie cele mai de groaza din cate imi amintesc acum! vizionare placuta!

| Frumusykachriss a răspuns:

Iti dau o lista cu cele pe care le.am vazut eu. sper sa iti plka:*Drag me to hell, The Grudge 1.2.3,Friday 13, The Unborn,Orphane,One Missed Call,The Uninvited, Surority Row, The Exorcist etcrolling on the floor:*