| ValarMorghulis a întrebat:

FUNDA! Antivirus-ul meu (AVG) a gasit un virus, trojan cu numele wininit. exe. am intrat in folderul Sistem32 din C unde se gaseste, si cand vroia sa il sterg nu am putut, nu m-a lasat, ca si cum ar fi deschis. si tot am incercat. ziceti-mi si mie cum sa scap de el, ca imi da antivirusul numai erori din astea. FUNDA
Am dat si Alt+CTRL+delet si a gasitun fisere deschis cu numele win logon.si cand il inchid zice Acces is Diened, va implor ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Laue a răspuns:

Http://www.pchell.com/virus/wininit.shtml - Explica pas cu pas cum sa scapi te "virus"