| boy_cristi a întrebat:

Funda...cine imi spune o programa...care sa se salveze tot ce scriu la tastatura? se salveaza in comp sau se poate sa mi se trimita pe mail?

2 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Keylogger.

| malynn a răspuns:

Buna! Poti folosi un keylogger si el iti salveaza tot ce faci pe calculator, dar nu e recomandat daca mai vin prieteni pe la tine pe acasa si se logheaza pe messenger, caci se va salva parola de messenger.
http://download.chip.eu/ro/Keylogger-3.0_58406.html
La password dai exit, si dupa aia incepe sa inregistreze:
ce programe ai folosit, ce ai scris pe google, youtube..., ce pagini ai accesat etc
Mult Noroc:D