| EvangelineDS a întrebat:

Funda cine-mi zice jocuri gen metin2 si 4story. funda

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

King of Kings 3
Pandora Saga
Dungeons & Dragons Online
Flyff: Fly For Fun
Troy Online
Scarlet Legacy
Rusty Hearts
Storm Online
Soul Order Online
Lucent Heart
Craft of Gods
Kabod Online
Cabal Online
Dynasty Warriors Online
Legendary Champions
Mythos
Forsaken World
Return of Warrior
Erebus Travia Reborn
Tales of Fantasy
EverQuest II
Mabinogi
CardMon Hero
Vindictus
The Lord of the Rings Online
Zentia
Divine Souls
Legend of Martial Arts
War of Angels
Dragon Oath

23 răspunsuri:
| regrets a răspuns:

Aion!

| ExpertMen a răspuns:

O mare mare mare mare tampenie!

| AidaMaria a răspuns:

Imvu sau counter strike sau call of duty sau gta eu le am pe toate oricum
funda?

| vladuts3 a răspuns:

World Of Warcraft, Cel mai bun joc, nu-l recomand. provoaca dependentahappy

| DenniDen a răspuns:

Forsaken Worldlove struck

| xBeyondSoul a răspuns:

Un joc asemanator cu metin2 sau 4story este Silkroad... daca vr cv cu o grafica mai buna incearca WOI ( Warr Of Immortals ) sau ceva mai usor... Hersov Empirewinking Succes

| dienutzza77 a răspuns:

Perfect world international :X cel mai fain

| MBG a răspuns:

Silkroad Online, Talisman Online, Perfect World, Metin 2, Aion, PWI (perfect world international), Forsaken World, Jade Dynasty, Sould Order, Tera Online, Dragon Nest, TLBB, Cabal, Requiem, City Of Heroes, 4Story, Age of Empires Online.
Etc.

Daca vrei mai multe urmeaza acest link: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm

| TheMLG a răspuns (pentru MBG):

Observ ca metin2 e un joc gen metin2 :O interesant

| BigDaddy a răspuns:

Aion(F2p)
Lineage2(F2p)
PerfectWorld
Wow(World of Warcraft free pana la lvl 20)
Craft of Gods
Kabod Online
Cabal Online
Dynasty Warriors Online
Legendary Champions
Mythos
Forsaken World
Return of Warrior

Divine Souls
Legend of Martial Arts
War of Angels
Dragon Oath

| QWDEASD a răspuns:

Aqw

| QWDEASD a răspuns:

City of heroes

| Adlx a răspuns:

League of legends, World of Warcraft

| nutu02bv a răspuns:

Darkesing online

| generator20 a răspuns (pentru MBG):

1.toate au alt fel de questuri; 2.gen metin zic eu mai inseamna sa si poti evolua armele si akillurile ceea ce in jocurile enumerate nu poti; 3.cand zici pesfect world precizeaza naiba si jocul ca si jade dynasy de exemplu e create by perfect world asa ca pentru toti cei care nu au luat in calcul astea mai bine faceau alt ceva

| sergiuboss99 a răspuns:

Last Haos

| Myname_Gaby_1992 a răspuns:

Incearca AION e super misto uite site www.aionfreetoplay.com :D

| XD_Allexutzu_1999 a răspuns:

Nu stiu

| Moon4Lord a răspuns:

Dragon Nest SEA e cel mai tare ai 18 skilluri in bara si mai multe skilluri cale le combini cu controalele faci usor lv si e max pana la 50, dar se va face pana la 60 si sunt 6 class-uri(Warrior,Archer, Kali, Academic, Cleric, Sorceress) de exemplu din Warrior te poti face Swordmaster sau Mercenary,
Mercenary -> Destroyer sau Barbarian
Swordmaster -> Moonlord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri iti zic eu are si grafici faine daca il pui pe high graphics

| partyyyforboys a răspuns:

Nemessis

| BOMBXXL a răspuns (pentru AidaMaria):

BA RETAR#DATO toate jocurile enumerate de tine sunt single player iar metin e multypleier

| MikeyKookie a răspuns:

Silkroad

| AidaMaria a răspuns (pentru BOMBXXL):

Du.te dracu atunci! si nu ma mai face tu pe mine retardata ca tu esti ala cu dizabilitati! uita-te dracu in oglinda si apoi invata sa scrii @ fmm de jegos!