| Cookiee9712 a întrebat:

FUNDA! : comparatia dintre subcarpati si depresiunea colineara:X

2 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Ia carti si documenteaza-te de acolo, sau un search pe Google si gasesti tot ce vrei. Sau si asta ti-e lene? Crezi ca-nviata o sa-ti pice totul de-a gata de la TPU.ro? laughing

Cel care raspunde la astfel de intrebari, incurajeaza prostia si inadaptatii societatii si prin urmare sunt cei mai idioti oameni posibili!

Scuze dar nu am alt raspuns pentru tine, dar este un adevar. Iar daca te-ai suparat e treaba ta tongue nu ne priveste

| Dief a răspuns:

Vrei sa spui DCT ( depresiune COLINARA a Transilvaniei)?
exista google si wikipedia