| danin9 a întrebat:

FUNDA: puteti sa-mi dati nume de anime movie? unul care v-a placut deosebit si sa-mi ziceti de ce

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu este doar o recomandare, eu imediat m-am gandit ca acum cativa ani am vazut unul foarte simpatic si bine realizat, iar povestea din spatele acestuia chiar m-a impresionat.Nu sunt cu anime-urile, insa cel putin asta, adica Nasii din Tokio (The Tokyo Godfathers) a fost senzational! Filmul este din 2003 si dureaza in jur de 1h si 30 de minute si te introduce intr-un spatiu unde este vorba de decorul familial si cadrul din ajunul Craciunului.Eu sper sa iti placa daca ai de gand sa il urmaresti.

Pupici.

| AndaluziaM a răspuns:

Road to ninja