| ZaKid a întrebat:

FUNDA! Servere metin privat fara hamachi sau cu hamachi dar de preferat fara :D:)).

PS: Daca se poate as vrea gem www.metin2united.com!
Daca stiti din alea care va da din prima level 99 sau ceva de genu.
Sa cresti repede :D

Răspuns Câştigător
| suprizaman a răspuns:

SAlut adyyy.Mai bine joci metin2 blacknight; metin2 united, metin2 shenlong; metin2 longju; metin2 empire. Daca tot nu iti plac cauta top 100 metine private pe google.Bafta!

3 răspunsuri:
| suprizaman a răspuns:

Am omis ceva adyyy. Poti juca metin2 crimes si gx.Sunt practic identice si prietenul meu cel mai bun e SGM pe ambele.Incearca si metin2 hammer. Daca vrei sa afli despre crimes si gx messul meu este orochimaru.sarpe.Bafta!

| DoRu a răspuns:

Http://89. 40. 76. 97:8090/index.php e metin misto rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SA DESCHIS UN NOU SERVER DE METIN PRIN HAMACHI!
mt2pascani

Hamachi:mt2pascani
Parola Hamachi: -123

Owner: Spedy
Server Status: OnLine
MC: 5. 68. 73. 66

Rate
Experienta:1000%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 100%

Buguri Rezolvate: Nu Am Gasit Buguri
Regat: Albastru

Forum: In Curand!
Site: http://5. 68. 73. 66/

la 10 playeri adusi dau gm