| FauK3 a întrebat:

Funda+Vot:Ce jocuri cu animale stiti ca in realitate(ex. esti leu si vanezi, bei apa, dormi, vanezi etc...)

Răspuns Câştigător
| Elena1994 a răspuns:

Pet Societybig grin

14 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

wolf quest doar ca esti lup:X mai e si pet society

| cipailina a răspuns:

Incearca Fly Like a Bird 3
http://gamevial.com/playgames.php?game=flylikeabird3
Nu ai nevoie de inregistrare, Dar din pacat trebuie sa descari Web Unity Player
http://unity3d.com/webplayer/
Pt a te juca urmeaza acesti 3 pasi fff simpli;) :
1. Descarca Web Unity Player si instaleazal
2. Intri pe Fly Like a Bird 3 (link-ul e mai sus)
3. DISTREAZATE!
Crede-ma jocul e f frumos, sper sa-ti placa. BAFTA!
~Descrierea jocului si Ajutor~
1.Jocul se traduce Zboara ca o Pasare 3, i care faci cuib, oua, gasesti mancare (pizza si cartofi pai) si faci pe alte pasari sau oameni (oamenii nu sunt jucatori) pentru puncte.
2.Ai varianta de a fi singur in joc (Single Player) sau cu alti jucatori (Multi Player)
3. Ai 5 pasari la dispozitie Eagle=vultur, Crow= cioara,seagull=pescarus,pigeon=porumbel, starling=graur
Astea sunt informatiile principale, satisfactia jocul o vei afla si singur/a! BAFTA!

| CeVreauEu a răspuns:

Mi-ar place si mie un joc asa dar chiar n-am nici o idee. M-ar interesa si pe mine. Daca gasesti sa-mi spui si mie te rog, bafta, te pup

| NyanCat a răspuns:

Pai unele sunt pe hi5.Alea de pe hi5 sunt:
Fishdom(Dar ma rog incearca si cu ferme ca si alea is misto tot pe hi5.Ca de exemplu barn buddy,green ferm, farmerama, si parca freenzy
ferm ceva de genu)si acelea care is cu siteuri numai despre acel joc pandanda si club pinguin.vot?happy

| culy a răspuns:

Pai Gun Activision.
The West(Este un joc browser)winking

| culy a răspuns:

Pai Gun Activision.(Este un joc mai vechi)
The West(Este un joc browser si daca vrei iti dau si cont, ca nu mai joc pe el, pentru detalii lasa-mi un mesaj)winking

| ZzDeeea a răspuns:

Pai e u joc ca in realiate virtual.comunici cu lumea te imbraci esti un baiat sau fata etc.numele jocului este imvuwinkingfunda?

| LiviuuuXD a răspuns:

Ar fi misto sa se inventeze ce jocuri vrem noi, parca era un joc cu cowboy, dar nu mai stiu cum se cheama.

| ZAXELS a răspuns:

I predator, dog's life, wolf quest, Madagascar ( toata seria ), Ice Age ( toata seria ), Kinectimals ( mie mi se pare cel mai frumos si dragut joc ), Animal Fighting ( http://www.youtube.com/watch?v=8yEcTuE_P3Q )

| UrsaRadu a răspuns:

Stiu eu unu tare ii zice dog wars esti un caine cu armura si arme care merge pe 2 picioare la razboi

| dellya_4297 a răspuns:

Pai ar fi un joc care se numeste foopets este super mie una imi place happy

| Aless211 a răspuns:

Cel mai bun joc asi zice eu este wolf quest. este exact cum ai zis tu numai ca este cu lupi

| deani100 a răspuns:

Sunt de acord cu dellya e tare foopets, pacat ca nu e cu bani;(

| AndyAndyana a răspuns:

Www.webkinz.com
www.virtualpet.com
Sper ca t am ajutat!