| Asdfasdefta a întrebat:

Fundaaa! Joc de cateva zile Second Life.Imi place la nebunie dar s-a intamplat ceva.Cand intru in joc deasupra avatarului meu scrie "Loading" in loc sa vad avatarul vad o luminita.Prima data nu mai puteam sa zbor dar am asteptat putin si s-a refacut dar avatarul meu este deja defect de 12 ore. Ce se intampla si ce trebuie facut?

Răspuns Câştigător
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Mai asteapta putin timp. o sa-si revinawinking e doar o eroare mica a acestui joc. nu e ceva gravwinking

2 răspunsuri:
| Asdfasdefta explică:

Uite, scriu aici ca poate o mai fi vreun gura-casca, care nu stie. Trebuie sa iti dezbraci avatarul de tot si o sa isi revina.

| arrriadna a răspuns:

Pai daca e vreo defectiune de la ei te anunta, inainte sa te logg-ezi.
Da' cand "te vezi" ca fiind luminitza inseamna ca:
1- ori ti-ai uat niste haine/ costum/ skin-uri prea multe
2- placa ta video nu vede bine imbracamintea ta.
3- mai face fite d-astea uneori da' daca te teleportezi altundeva si revii n-ar mai tebui sa fie nici o problema.
Cea mai simpla cale sa aflii ce sa faci:
Te duci unde-s mai multi si ii intrebi daca ei te pot vedea pe tine fiindca tu nu te vezi sau te vezi ca o luminita. De obicei userii mai experimentati te ajuta (adevarat ca eu n-am vorbit cu nimeni din Romania cat am fost prin SL... adica n-am intalnit pe nimeni sa nu ma ajute cu chestii tehnice.)