| anonim_4396 a întrebat:

Fundita!happy Imi puteti recomanda si mie un telefon bunicel cu touchsceen si 3G mai ieftin la liber? Celelalte optiuni nu prea ma intereseaza, important este sa aiba touchsceen si 3G.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa-ti iei un corby, vreo 500 RON la liber are si touchscreen si 3g + ca e de fete

dar cel mai bine e sa te duci la Vodafone Orange cosmote si sa studiezi piata...

2 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Nokia X6.
Este extrem de buun, doar e Nokia, foarte frumos`, si are un display extrem de mare. love struck

| Ramona_5995 a răspuns:

Ai gresit cu funda, Alexandra.
Corby nu are 3G.
happy
Pa.pa!
[P. S.: Eu am Corby, deci te asigur!]