| MBG a întrebat:

FUNDITA!
Stie cineva un joc de genul freestyle de pe gamekiss, adica un joc multiplayer cu sport, dar nu vreau raspunsuri de genul cauta pe good, sau cauta pe mmorpg.com,sau pe mmosite!

1 răspuns:
| Enys a răspuns:

GTA san andreas real v2 ar vi frumos sau gta san andreas real v3 ti-as sugera si metin2.ro doar ca este mmporg oriental a da si ar merge canter strike (cs) poate sa fie si 1. 4, 1. 6, 1. 8,. 2. 0 eu cred ca 2. 0 nu exista dar am auzit de la un baiat te rog imi dai funda pliz pliz pliz!