| Sweety_3695 a întrebat:

Galateni, pe unde va duceti maine seara?big grin

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Mai peste tot.hee hee
Apropo, nu stii la ce ora sunt artificiile?

| QuadruplePersonality a răspuns:

Crinu vreau eu vata de zahaar;;)

Unde sa ne ducem? La concert :>
Cica vin Smiley, Alex Velea, Elena Gheorge, Gyuri Pascu. http://www.iconcert.ro/......-20101.jpg

Dupa 11 cand se termina, o fuga pana'n centru si'napoi si apoi la Mc, ca doar na', atunci o sa fie mai liber, si nu trebuie sa te impungi sa iei o fisa pentru masini :))

| Oanny a răspuns:

Hmm, ma duc sa ma plimb prin tiglina, etc.

| andreylarentiu a răspuns:

Pe la concert, la bere, si dupa in club...vii si u?

| Tiamat a răspuns:

Cred ca se duc la spital.

| Sweety_3695 explică:

@crinubig grinA, sunt galateancatongue

| dopp a răspuns:

Pe la mc.pe falezabatting eyelashes. la concert. avem undehee hee. in ce zona a Galatiului stai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mc donalds.muzica tipete, fum, si tirlibombe. yahooooooo. sweetyyyyy? da tu esti galatanca? hai zi, ca dau o vata de zahar.