| Creionash a întrebat:

Hay, TPU! Am o problema.pentru cine joaca IMVU si e V.I.P.am devenit si eu acum cateva ore V. I. P. dar vreau sa imi spuneti care sunt avantajele si cum le pot folosi.de exemplu, stiu ca pot creea haine:vreau sa stiu cum pot face asta...stiu ca e complicat. dar daca imi puteti exclica va rog sa o faceti. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| HinnaBunneh a răspuns:

Salut dede happy Eu credeam ca e super sa fii vip dar nu e deloc asa laughing primesti decat 5000 pe care il faci usor prin invitati (cred ca sti cum big grin) e ff complicat sa faci produse. iti trebuie programe multe si in plus nu ai prea mari sanse sa iti cumpere cineva produseselewinking E misto ca poti sa iti faci camera publika ...si cand vrei sa iti iei de ex o bluza iti mai scade cu 50 d cr din pret sau mai putin...^_^ Eu sunt FluffyFafinette xoxo happy