| Roxiii94 a întrebat:

Heeeibatting eyelashes o intrebare cam ciudata. Care sunt cele 3 lucruri indispensabile pentru voi? laughing

9 răspunsuri:
| clawss a răspuns:

Iubirea, speranta si intelepciunea

| CurcubeulColorat a răspuns:

Am multe lucruri fara de care nu as putea trai. Dar hai sa ma adaptez intrebarii si sa spun doar 3 : telefonul, laptopul si muzica (care nu e chiar un lucru)winking

| danyelle_5059 a răspuns:

Fiecare cu ce il doare cam asa este raspunsul laughing pai eu nu rezist fara telefon laptopt/internet si prietenii cei mai buniwinking

| EnnY a răspuns:

Aer, internet, prieteni
funda?

| VladsBoss99 a răspuns:

Pai: 1.playstationul 2.telefonul 3.laptopul

| Roxiii94 explică:

Hihi. draguut. pentru mine : rimelul, familia si calculatorulhee hee

| alabalaportocalala a răspuns:

Prieteni, netu, telefonul!

| MarkusRay a răspuns:

Pentru mine cred ca ar fi un ceas, o sticla de vin si o carte de glume si bancuri.

| pinkdiamond a răspuns:

Heei...pai e simplu pentru mine ca sunt fta... ele sunt: telu, laptopu si glossullaughing