| goblinuldansatordincalcaie a întrebat:

Heei, maine e ziua unei prietene si vreau sa ii fac un video cu poze, insa nu am gasit o melodie potrivita... Nu suntem " cele mai bune prietene" dar suntem apropiate, in videoclip am vreo 100 de poze si chiar nu am gasit ce melodie sa ii pun. Nu vreau una emotionanta si lenta si nici rap... Are cineva sugestii?

14 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Daca la una care nu-ti e cea mai buna prietena pui 100 de poze nu vreau sa stiu cate pui la cea mai buna....Ain't me' sau young-the chrainsmokers sau MORE than you know'' Eu zic ca asta ar merge.

| Croampa a răspuns:

Metal ( cel putin, eu asta as pune).

| PerPum a răspuns:

Încercă "Thanks for the memories" sau https://youtu.be/2VbODnX0dVs sper ca te-am ajutat:3

| Caro34 a răspuns:

Incearca Richard Clayderman - Greatest Hits 2017. Numai bine!

| goblinuldansatordincalcaie explică (pentru Samariteanul):

Nu am o cea mai buna prietena laughing ea e cam singura mai apropiata... Si ador melodia aia More than you know.

| goblinuldansatordincalcaie explică (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Imi place melodia e super

| goblinuldansatordincalcaie explică (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Asta nu e o melodie dintr-o reclama? laughing

| Andrei_Robert_1994_lPpI a răspuns (pentru goblinuldansatordincalcaie):

De acolo o stiu si eu e super laughing