| baiii a întrebat:

Heei! Vreau si eu site-uri de unde pot downloada scrisuri pentru YM.

6 răspunsuri:
| daniel94d a răspuns:

Http://ymstatus.com/
se numesc statusuri

| baiii explică (pentru daniel94d):

Nu statusuri, i'm sorrywinking.

| Lia96 a răspuns:

La ce te referi cand spui "scrisuri"? Daca la cum iti apare scrisul tau cand vorbesti cu cineva, acest lucru se poate seta astfel: Messenger(din partea stanga sus, de unde dai si sign out)
->Preferences->Change Fonts and colors. Iti cauti tu cumva sa-ti placa apoi dai ok->Apply->Ok.

| baiii explică (pentru Lia96):

Stiu cum se seteaza Lia96. Caut fonduri pentru scrisuri happy.

| baiii explică (pentru baiii):

Fonturi*

| Lia96 a răspuns (pentru baiii):

Pai ce ti-am dat eu nu e pentru statusuri, ci pentru fontul, culoarea si dimensiunea scrisului tau intr-o conversatie.