| PiCcaCciu a întrebat:

Heey ce program folosesc aceste fete? Sau ce program de video stiti ca sa faca asa ceva? http://www.youtube.com/watch?v=oyiesiGI31o&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| тøхх a răspuns:

Win.Movie Maker! Cu placere! tongue

6 răspunsuri:
| Rallucadela a răspuns:

Movie maker!big grin

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Depinde de cunostintele in domeniu. Sunt mai multe programe de editare video. In primul rand ai nevoie de o camera video destul de buna, apoi Windows Movie Maker (care nu mai este pe Windows 7) sau Sony Vegas (mai complicat) sau poti cauta pe google "programe editare video" happy

| Flore555 a răspuns:

Pai e slide eu asa cred si un program care mai face ceva de genul este picasa

| faranume a răspuns:

Movie maker

| abc_2632 a răspuns:

Poti face filmulete cu windows movie maker.

| 8paulica a răspuns:

Windows movie maker e.