| daydreamer a întrebat:

Hei! acum cativa ani am citit o carte numita mihaela, prietena padurii. mi-a fost foarte draga si as vrea sa o recites asa, de dragul vremurilor trecute. ma intrebam daca stie cineva unde o pot citi online(pe scribd nu e)funda!

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu te pot ajuta, dar vroiam doar sa-ti spun ca la 28 de ani ai mei imi amintesc cu mare placere de acea carte si, pentru vremurile trecute, am rascolit internetul dar nu am gasit-o.

| Biank_8453 a răspuns:

Poate gasesti pe scribd big grin

Întrebări recente