| xEndlessLove a întrebat:

Hei. Am nevoie mare de ajutorul vostru sad Cum pot sa fac sa imi apara toata activitatea mea pe pagina de facebook? Am incercat orice, dar nu pot sa fac sa apara iar sad Aseara am ascuns ceva si a disparut ce am cerut. Dar astazi seara cand am intrat pe pagina mea nu mai avea nimic pe pagina. Ce pot face sa imi apara iar. Explicati-mi foarte detaliat ce trebuie sa fac.

Va rog, am mare nevoie sa imi apara iar activitatea. Dau funda. Multumesc frumos.

1 răspuns:
| IoanaMtfkr a răspuns:

Poate că adminele au şters.