| anonim_4396 a întrebat:

Hei, as vrea sa imi schimb numele pe facebook, dar nu prea stiu ce nume sa pun, am nevoie de idei thinking Ma cheama Cristina, as vrea ceva care sa fie simplu si dragut. Dau funda celei mai bune idei.

11 răspunsuri:
| doggie a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine schimbi in [numele tau real], cel mai frumos si mai corect din punctul meu de vedere.
Acum serios ce zici de::Yngher@shul:*:XThau:*:X?
Sa fim noi si pe facebook daca se poate ar fi super.Eu am pus numele meu + porecla intre () sa fiu usor de recunoscut, scoala (nu spi sau cia sau straight face sper ca ai inteles), localitatea tot frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristina sau Cristi sau Cris Sau Cristinuta

| VivianneMnt a răspuns:

Kristine suna bine

| danteewerr a răspuns:

Deci vrei să găndească alți pentru tine? Apropo la ce categorie se incadreaza intrebarea ta? laughing Spune cum arați cu ce te imbraci ce culori folosești, pot să-ți zic o mie de nume dar ele nu se vor potriv cu tine, apoi va suna penibil la tine pe facebook. Esti o tipa inalta, isteata? Mersul legănat? Iti place sa citesti sa pictezi sa mergi la pescuit sa joc baschet? Incearca sa dai amanunte despre tine, ce te leagă de exemplu pe tine!

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Crissu Criss

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Sau Cristy Crssx

| DanteR a răspuns:

Incearca Pinky Criss sau... ceva care te simbolizeazawinking

| Robert_Robi_1995 a răspuns:

Eu imi zic parerea mea sa fie ♥Cristyna♥winking

| ionelamarianasiatat a răspuns:

Cristyna
Cris Tina
Criss Tina
Cryss
Crystynuta

| CristinaaaD a răspuns:

Criss Cristina
Crissu Criss
Cristina FcSb
Cristina FcRb
Criss FcSb
Criss FcRb
Kristyna Criss
Kristyna Kriss
Cryss Kristyna
Sunt mai multe...happy

| Alin3l a răspuns:

Criss Tina big grin