| cristy1999 a întrebat:

Hei buna! Imi spuneti va rog ce stiti despre jocul molehill empire? Sau daca aveti cont numele, levelul, serverul si daca nu mai jucati chiar contul si parola. Dau funda celui care raspunde cel mai folositor mie!

2 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Jocul ala nu-mi place nu il pricep am avut cont dar nu il mai sti. daca il stiam til dadeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca e foarte frumos eu sunt la nivelul 6 sau 7 trebuie sa plantezi ca sa cresti in nivel si numele meu pe joc e starlee server1