| Kinder_4559 a întrebat:

Hei, cine mă poate ajuta cu ceva şi anume, cine ştie de unde aş putea descărca şi eu jocul Shrek 2?! ( e pentru fratele meu şi i-am făcut o promisiune, doar că nu prea am dat şi de joc )
Am încercat de mai multe ori dar fără reuşită.
Vă mulţumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci eu ti-am dat link direct de download! trebuie doar sa astepti secundele acelea din dreapta paginii in jos! Dupa ce trec secundele dai clik pe REGULAR DOWNLOAD! Am scris mare ca sa vezi pe ce trebuie sa dai clik! Tu probabil ai dat clik pe ''premium download'' si acolo da trebuie sa platesti! DECI asteapta sa treaca secundele (40 sec)si dupa aceea in locul acela iti apare REGULAR DOWNLOAD! Le poti descarca pe toate in acelasi timp! NU este greu!

| Kinder_4559 explică:

Si atunci cand am descart jocul si are de ex "denumirea.iso" cum il deshid pentru a`l istala?

@neluL- dupa site-ul pe care mi l`ai dat tu nu pot descarca de mai multe ori in acelasi timp (zi) daca nu sunt membru?
Multumesc mult.