| mefree2fly a întrebat:

Hei. Cine stie cum poti pune inimioarele gen "♥" este vreo tasta la tastatura?laughing

Răspuns Câştigător
| marui08 a răspuns:

Start->All programs->Accessories->System tools->Characters maps. si acolo iti alegi tu pe care vreibig grin

4 răspunsuri:
| Claudiuu a răspuns:

Pai este Alt+3 DA fi atenta ca apesi alt apoi 3 (din partea dreapta a tastaturi apoi ei mana de pe alt cat ti mana pe 3 si apoii dai drumu si la 3 ca multi la care le spuneam nu stiau.Da nu merge sal scrii oriunde de exemplu aici nu merge

| cezzxd a răspuns:

Alt + num 7/8/9 si restul' cifrelor din partea dreapta a tastaturii.[in afara de 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum spune maria :)
http://SPAM/pag.php?user=superculoare

| 95bombonik a răspuns:

Nu stiu fata si eu as vrea sa stiu laughinglaughing:*winking