| AnaMaria00005 a întrebat:

Hei, maine as vrea sa merg la Bucuresti intr-un mall, si nu stiu daca e deschis de 1 mai! Ce sa fac? As vrea sa merg in Afi, sau in Promenada...ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| EuPetrea a răspuns:

Intr-adevar se merita o sa fie sigur deschis, mallurile pe care le-ai ales sunt bune, iar eu iti recomand si "Bucuresti Mall".

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pe 1 Mai, toate magazinele mari sunt deschise.

| LTAA a răspuns:

Da, este deschis.

| Radu1015 a răspuns:

Sunt toate deschise! Promenada nu stiu. Iti recomand sa te duci la Afi Cotroceni, la Sun Plaza, la baneasa shopping city sau la Promenada!

| Scorpiel a răspuns:

Mergi linistita, sunt deschise.