| Sapphire a întrebat:

Hei, planuiesc sa merg la Sinaia si as vrea sa stiu pe unde ma pot caza mai ieftin. Pensiune/hotel, nu conteaza, dar vreau denumire si pret. Multumesc. happy

1 răspuns:
| raine a răspuns:

Majoritatea hotelurilor pleaca de la 120 roni in sus, mai ales ca acum e sezon poate fi si mai mult. dar se pot gasi "chilipiruri". sunt oameni in gara sinaia care ofera cazare incepand chiar si de la 40 roni pe zi, la pensiune sau propria casa.
acum depinde si de confortul ce ti-l doresti...