| Vasybulan a întrebat:

Hei prieteni ce imi recomandati sa fac in timpul liber?
Mentionez ca lucrez dar intre schimburi sunt liber 72 ore.
Credeti-ma ca ma plictisesc de moarte crying
Numa bine big grin

Răspuns Câştigător
| imscared a răspuns:

Daca esti gamer iti recomand un mmorpg.(Eu iti recomand World of Warcraft / Warhammer Online)
Acest tip de joc te lasa conectat mult timp fiind un joc care nu se termina niciodata.In fiecare saptamana se adauga ceva nou si asa mai departe.(eu stiu foarte bine...doar il joc din 2004 laughing ).
Daca nu esti gamer atunci fa-ti un cont de Facebook sau un blog pentru a pierde timpul.Sau poti sa iti mai iei un job online big grin. Sper ca te-am ajutat.