| anonim_4396 a întrebat:

Hei. stie cineva unde poti face tu globuri de zapada muzicale( dinacelea pe care le scuturi) personalizate(vreau sa fac sau sa cumpar unul cu figurine cu familia mea in miniatura)?

Răspuns Câştigător
| ParisulTau a răspuns:

Nu stiu daca le poti face tu. Dar sigur gasesti asa ceva la magazinele unde se personalizeaza cadouri. Poti intreba daca fac snowball. Eu stiu ca poti pune o poza inauntru, de figurine nu am auzit, dar poti intreba happy

1 răspuns:
| FashionKitty a răspuns:

Cat de dragut! happy Ador globurile acelea, dar nu am vazut niciunde sa se faca persoanlizate sad