| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUhappy
am o mica mare problemabatting eyelashes
nu pot sa desiid nici un folder nici macar my computerhappy, iar cand dau open. imi apare o chestie gen: windows explorer has encountered a problem and needs to close. we sorry for the incovenience.

ce trebuie sa fac ca sa pot deschide folderele?big grin

2 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Deschid*

| Adi2ro a răspuns:

Cel mai probabil te-ai virusat, ca urmare fisiere din windows s-au corupt. Te pot ajuta sa scoti virusii insa s-ar putea dauna sa fie prea mare happy Si atunci sa fie nevoie de resintalare de windows. Da-mi mesaj pe privat daca vrei sa incerci o devirusare.