| DariusXD a întrebat:

Hei TPU am o problema, am o pagina de facebook, si eu cred ca sunt destul de activ :) cum pot strange mai multe like-uri am doar 86 pagina este : http://www.facebook.com/HohoteROM sper ca nu e spam :)

1 răspuns:
| Pauliici a răspuns:

Uite,şi eu am avut o grămadă de pagini pe care le-am dus, singură sau cu încă o admină, la câte 600 like-uri, sau mai puţin. Cel mai mult am strâns 620... şi ceva. Dar fără muncă nu se poate.
Fă publicitate cu paginile care au +1000 la talking,postează poze funny,fashion, memeuri, etc. De toate felurile, fă joculeţe şi fii prietenos cu fanii. Dacă trebuie, organizează concursuri cu premii gen : primul loc - o poză de profil şi 1 de copertă pentru o pagină, etc.

Sper că te-am ajutat :*!