| snhufe a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin.Imi puteti spune de unde sa imi iau bicicleta daca sunt din Constanta? Am 10 ani...sunt fata si mi-as dori o bicicleta buna, performanta, cu viteze si cu suspensii maxime :*.Imi puteti spune un magazin bun? A da sa fie maxim de 4 milioane big grin.Astept raspunsuri.

PS:Nu doresc biciclete mici de bebelusi cu roti ajutatoare I don't want to see k?
Multumesc anticipat! Ofer funda!

3 răspunsuri:
| dsafafsdafd a răspuns:

Cauta pe net

| AlinaWat a răspuns:

Salut.
Incearca sa cauti pe internet, sunt si in real cred ca sau in Decathlon daca este in Constanta thinking
Funda?

| snhufe explică:

Da va multumesc pentru raspunsuri am cautat pe internet mai frumoase am gasit la metro...acum voi mai cauta mai astept raspunsuri o zi buna!