| AdriiPopescu a întrebat:

Hei TPU.
Am si eu o problema.
Mi-am descarcat de curand Retrica si cand fac poze cu camera principala imi arata imaginea neagra si cu logo-ul. Atat.
Iar cand fac cu cea secundara arata imaginea si ce mai trebuie sa arate.
Stiti cumva ce are?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| DiaAndra a răspuns:

Asa ii si la mine...am dezinstalat-o si instalat-o de vreo 3 ori si tot asa. Daca schimbi acolo modul sa faci 2 sau mai multe poze merge si cu camera principala dar ca sa faci o singura poza nu merge.Eu fac selfie-urile cu retrica si pozele normale cu Powercam.Incearca si tu powercam..are mai multe efecte si optiuni(poti sa editezi pozele poti sa faci colaje etc)