| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
as vrea sa ma "angajez" distribuitor de pliante.
am 16 ani conditie fizica atletica, 1, 80 m
un numar de telefon... ceva?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si ai de gand sa le distribui peste tot in tara? Nu de alta, dar, de obicei, cand ai mai mult decat un neuron activ, la genul asta de intrebare, spui si un oras, ceva.

| Wehrmacht a răspuns:

"conditie fizica atletica"...adevarul este ca sunt si grele ma ale dracu' pliante.

| maryan1997 explică (pentru Wehrmacht):

Nu b incultule/inculto ma refeream ca nu sunt gras!

| Wehrmacht a răspuns (pentru maryan1997):

Atunci nu au spus ce ai vrut sa spui. Daca te duci sa te angajezi(chiar si pentru pliante) si vrei sa iti iasa in evidenta musculatura ca sa impresionezi sunt mari sanse sa nu te angajeze nimeni.