| xArtyLoving a întrebat:

Care e serialul preferat?
A meu : secretele de la palat!

15 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Gossip Girl, The Vampaire Diaries

| Damii a răspuns:

Al meu e Iubiri secrete!

| Kitty20 a răspuns:

Si mie imi place la nebunielove struck la mine mai e anatomia lui gray, dr house, kim sooro, the bad guy, pure love(49 days), si altele

| anss23 a răspuns:

Serialele mele favorite sunt În Mintea Ericăi si Ofiţeri Începatori.

| torsi a răspuns:

Dr. House

| Deenissa a răspuns:

The Vampire Diaries. :X
Best ever.
Uite'te o sa-ti placa mult!

| Bonotralalala a răspuns:

Pariu cu viata

| GabiiHaș a răspuns:

Serial,hmmm

cred ca,pariu cu viata,the crow, xena femeia razboinica, siii...shake it up happy

| AleDia a răspuns:

Al meu este:Iubiri secrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lie to me

Răspuns utilizator avertizat
| DizzyRawrr a răspuns:

GossipGirl: Intrigi la New York, si The Preety Liars! LOVE love struck

| cosminnita a răspuns:

1:House MD
2:The Vampires Diaries

| Ryo a răspuns:

Si mie imi plac filmele coreene mi-a placut mult Legendele palatului:Taramul dintre vanturi, dar preferatul meu You`re beautiful care e absolut suberb.

| UKF a răspuns:

Pai... grey's anatomy ghost wisperer heroes... mai mult ma uit na anime de genul : Bleach, Fairy Tail, One Piece happy