| mada_9093 a întrebat:

Stiti serialul "Secretele de la palat "? Se spune ca este inspirat din istoria Coreei este adevarat? Si daca ati putea sa imi spuneti va rog care este personajul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Emma_5155 a răspuns:

Da, este inspirat din istoria Coreei. Personajul meu preferat este Deok-Man.

3 răspunsuri:
| aura_1762 a răspuns:

Da stiu serialul este foarte frumoas si personaj. meu preferat este jangummun nu stiu sigur daca scrisei bine numele si este putin insirat din istoria coreei

| Wanna_1916 a răspuns:

Asa este. Si personajul meu preferat este nimeni alta decat DEOK-MAN love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"aura" sa stii ca se scrie 'janggeum" si este din giuvaerul palatului dar "MADA96" a intrebat de secretele de la palat!