| MadalinaElena5 a întrebat:

Cum se fac semnele alea (steluta, inimioara )si multe altele.

Răspuns Câştigător
| lluisa21 a răspuns:

Uite un site unde is mai multe : http://funnyblog.ro/semne-ascunse-yahoo-messenger-smileys/

11 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

Vezi ca mai jos ai ceva cu "hidden emoticons"

| MihaicaDan a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html toate semnele si inima dar trebuie sa le cautzi funda?

| nikywillrock a răspuns:

♫♫♫♫ = alt + 14 simultan din tastatura numerica
♥ = alt + 3
• = alt + 7
acestea sunt doar cateva exemple...incearca si tu :D
acceseaza : http://www.tedmontgomery.com/tutorial/ALTchrc.html

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/......icons/.mai cauta pe google si gasesti. Funda?

| MadalinaElena5 explică:

Am dat funda lui lluisa21 pentru ca asta le cautam.Dar toate raspunsurile m-au ajutat.Multumesc!star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5/coduri-hi5-si-simboluri/
Găseşti aici multe simboluri.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai :
Apesi pe 'alt' din partea stanga a tastaturii si pe o 'cifra' din partea dreapta a tastaturi ♥!

| Ghita_Stefano_1998 a răspuns:

LA SEMNELE ASTEA TE GANDESTI?

Caractere speciale diverse pentru numele de hi5

ﻵ ¤ ¥ § ¦ Ω Ψ Φ Ж ж ۞ ۩ ۝ † ‡ ‍ ₪ ℓ ⌂ ◙ ░ ▌ █ ▄ ▀ ◘ ● ○ ◊ ◄ ▼ ► ▲ ▬ ▫ ▪ □ ■ ▓ ▒ ◦ ☺ ☻ ☼ ♀ ♂ ♠ ♣ ♥ ♦ ♪ ♫ 雅 清 » غ ○ ª ஜ »๏« ∂Đ Ϋ ღ ڪے ◕ ▀▄ ╬ ڪ ● ξ ß ą ╰╮ ╰ ╮ ﻉ√٥ﺎ ╰☆╮ ¨˜¨˜"°º• ღ♥•º°"˜¨ ¨˜"°º•♥ღ ™ ℜ σ β∈®⊥ ⇒β∉stε θ ρrψπΤ≡s∀ m¥ca ηa أفضل حلم في ΐℓ ε ڲ • ₣ ∩ © Ø ∩ └┐ ª ß έ š š Š Š Ÿ œ œ Œ ™ € ‚‘ ’ „ " " ‹ › ˆ ˜… – — • ‰ ƒ ′ ″ " ∼ − ‾ ⁄ / a β γ δ ε ζ η θ ι κ λ μ ν ξ ο π ρ ς σ τ υ φ χ ψ ω Γ Δ Θ Ι Κ Λ Ξ Ο Π Ρ Σ Σ Φ Ψ Ω √ ∞ ≥ ≤ ≠ ≡ ≈ ∼ ∧
⊙¤ ㊣★☆♀◆◇ ◣◢◥▲▼△▽⊿◤ ◥▆ ▇ █ █ ■ ▓ 回 □ 〓≡ ╝╚╔ ╗╬ ═ ╓ ╩ ┠ ┨┯ ┷┏┓┗ ┛┳⊥﹃﹄┌ ┐└ ┘∟「」↑↓→←↘↙♀♂┇┅ ﹉﹊﹍﹎╭╮╰ ╯ *^_^* ^*^ ^-^ ^_^ ^︵^ ∵∴‖︱ ︳︴﹏﹋﹌ ♂ ♀ ♥ ♡ ☜ ☞ ☎ ☏ ⊙ ◎ ☺ ☻ ► ◄ ▧ ▨ ♨ ◐ ◑ ↔ ↕ ▪ ▫ ☼ ♦ ▀ ▄ █ ▌ ▐ ░ ▒▬ ♦ ◊ ◦ ☼ ♠ ♣ ▣ ▤ ▥ ▦ ▩ ぃ◘ ◙ ◈ ♫ ♬ ♪ ♩ ♭ ♪ の ☆ → あ £ ❤ 。◕‿◕。 ✎ ✟ஐ ≈ ๑۩۩...۩۩๑ ๑۩۞۩๑ ✲ ❈ ➹ ~.~ ◕‿-。 ☀☂☁【】┱ ┲ ❣ ✚ ✪ ✣ ✤ ✥ ✦ ❉❥ ❦ ❧ ❃ ❂ ❁ ❀ ✄ ☪ ☣ ☢ ☠ ☭ ♈ ➸ ✓ ✔ ✕ ✖ ㊚ ㊛ *.:。✿*゚‘゚・✿.。.: * ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ☠
➸ ❝❞° ﹌﹎ ╱╲ ☁ ₪ ¡ Þ ✱ ௫ μ べòべあ ぃ £ ❤ Û × ÿ ¥ æ Æ Œ ® © ™ ¿ ½ ¼ ¾ ¬ ¨ ¯ · « » ¹ ² ³ ‡ † þ Þ ¤ § ک ± ÷ ¦ ◢ ◣ ◥ ◤ ▽ ▓ ▒ ░ Café № @ ㊣ ™ ℡ 凸 の ๑۞๑ ๑۩ﺴ ﺴ۩๑ o(‧"’‧)o ❆ べò⊹⊱⋛⋋ ⋌⋚⊰⊹ ⓛⓞⓥⓔ べ ☀ ☼ ☜ ☞ ⊙® ◈ ♦ ◊ ◦ ◇ ◆ εїз
·´¯`·.§ h £ ® ß € ¯|¯ •·.·´¯`·.·•.·´¯`·.> —(•
۩۞۩๑ ♡♪۩ ™ ♡ 美鳥の日タ ♥ ◕。◕ ♡.1 ⊙●○①⊕◎Θ⊙㊣★☆♀◆◇◣◢◥▲▼△▽⊿◤ ◥     ♡.2 ▆ ▇ █ █ ■ ▓ 回 □ 〓≡ ╝╚╔ ╗╬ ═ ╓ ╩ ┠ ┨┯ ┷┏ ♡.3 ┓┗ ┛┳⊥﹃﹄┌ ┐└ ┘∟「」↑↓→←↘↙♀♂┇┅ ﹉﹊﹍﹎╭ ♡.4 ╮╰ ╯ * ^*^ ^-^ ^︵^ ∵∴‖︱ ︳︴﹏﹋﹌︵︶︹︺ ♡.5 【】〖〗@﹕﹗/ " _  ┈━═☆ ┣▇▇▇═─ ♡.7 ゅ≈小鱼≈ゅ 卐  ♡ゞ、 时差 7 or 8 小时`ヅ6 ♡.19 ™
( ̄–» [[]] «—-»◈¯`•.☆__)ҳ̸Ҳ̸ҳ۞۩๑[sՖศДקקツ|
Oº°‘¨ ¨‘°ºO
▬♦ஜ ஒ ண இ ஆ ௰ ♥ • ¤ € ۵ † ٭ ‡ • ♫ « » § ¿ ® © ¡ ♦ ♣ ♠ ♣ ♠ ◊ ♦ ○ ● ◘ ■ ☻ ☺☼ ♪ ♫ ♂ ∑ ∩ ∂ ║╗═╔ ๑ ๒ ๓ ๔ ๕ ๖ ๗ ๘ ๙ ๚ ๛ ♭ ♪ ☎ ☏ ♨ ♠ ♣ ♧ ♥ ♡ ஓ ﻬ ஐ ღ ☆ ★ o(‧"’‧)o ๑•ิ.•ั๑ ₪ ¡ Þ ௫ μ ๑۩۞۩๑ ๑۩ﺴ۩๑ εїз ண卍 →←¤█▄ß±¨
☊☊ ☋☋
☞☞ ▀▄ ◁◁ ◀◀ ▷▷ ▶▶☌☌☍☍
↕ ↕ ♂♂ ♀♀ ؟ ؟ ¿ ¿ ☠ ◎◎ ⊙⊙
‹‹ ‹‹ ♥♥ » » ◄ ◄ ► ► ↓ ↓ ↑ ↑ → → ← ←
° ° • • ○ ○ ● ● ♪ ♪ ♫ ♫ ☼ ☼ ♣ ♣ ♦ ♦ ♠ ♠
εїз εїз χ χ ×× ‡ ‡ ™ ™ © © ® ® • •
₪ ₪ o o † † ╬ ╬ Δ Δ ◘◘ ☻☻☺ ☺ Ж Ж
███▓▒░░ ¶ ¶ ۩ ۩ ۞ ۞ ஐ ஐ Ξ Ξ ღ ღ
≧≧ △△
♧ ღ ♂ ♀ ♥ ☞ ⊙ ◎ ▨ ♨ ◐ ◑ ↔ ↕ ☏℡™№◈⊙◈§ξ∮♠ ♣♥ ●•۰•♡•۰•● ◐◑。๑∞•◦♀◎♨ ◊ ▣▤▥▦▩▧▨♬ ♪♩♭♧∏۩۞ юЮ ღㄨ※Ψ↑↓←→↘↙↔↕ω‰ Ω ж べあぃ∈
┣┓┏┫▄ █ ▌▒『』〖〗◢ ◣◥ ◤ △ ▲▄ █ ▌▒◊→♡๑۩۞۩๑ ♠▲▼↑↓→←◊→♡๑۩۞●☆★〓۩๑ ⊙▽⊙ ◑▂◐◑0◐◑︿◐◑ω◐◑﹏◐◑△◐◑▽◐●﹏●●△● ●▽● ⊙▂⊙ ⊙0⊙⊙︿⊙ω⊙⊙﹏⊙⊙△⊙●▂●●0●●︿●●ω
° •ิ. • ஐ இ * × ○ ▫ ♦♂ • ♀ ◊ © ¤ ▲ ↔ ™ ® ◊ ♥ ╠ ═ ╝▫ ■ □ ۩ ۞ ๑ » « ¶ ஐ † εïз ♪ ღ ♣ ♠ • ± җ ۝♥ิ.•ัﻬஐ ■ ▓ 回 □ 〓≡ ╝╚ ♪๑Θ ●○♠« ° •
ˊˇ▂ˇˇ0ˇˇ︿ˇˇωˇˇ﹏ˇˇ△ˇˇ▽˙▂˙˙0˙˙︿˙˙ω˙˙﹏
˙˙△ ˙˙▽˙ ˋ▂ˊˋ0ˊˋ︿ˊˋωˊˋ﹏ˊˋ△ˊˋ▽
•.★*… …*★.• •*.:【】ψ▓ ► ◄ ▒ ░ ♀♂ √ ╮╭ ╯╰ ァ♧ ღ ♂ ♀ ♥ ♡ ☜ ☞ ☎☏⊙ ◎ ▨ ♨ ◐ ◑ ↔ ↕ ♣ ★ じ ▒ …¤¸¸.•´¯`•.¸•.>>–» [[]] «—-»◈¯`•.☆__)ҳ̸Ҳ̸ҳ۞۩๑[sՖศДקקツ|
UPSIDE DOWN? = ¿ ¿ ¿ ¿ ¿ ¿ ¿ ¿ ¿
QUETION MARK (?) = ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
BOY & GRIRL = ♂♂♂♂♂♂ ♀♀♀♀♀♀
ARROW = ↕ ↕ ↕ ↕ ↕ ↕ ↕ ↕ ↕ ↕ ↕ ↕ ↕
ARROW = ← ← ← ← ← ← ← ← ← ← ← ←
ARROW = → → → → → → → → → → → →
ARROW = ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑
ARROW = ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓
ARROW = ► ► ► ► ► ► ► ► ► ►
ARROW = ◄ ◄ ◄ ◄ ◄ ◄ ◄ ◄ ◄ ◄
ARROW = « « « « « « « « « « « «
ARROW = » » » » » » » » » » » »
ARROW = ‹‹ ‹‹ ‹‹ ‹‹ ‹‹ ‹‹ ‹‹ ‹‹
HEART = ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
SPADE = ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠
DIAMOND = ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
CLOVER/CLUB = ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
SUN = ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼
NOTE = ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
NOTE = ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪
DOT = ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
DOT = ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○
SMALL DOT = • • • • • • • • • • • •
SMALL DOT = ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
SMALL DOT = · · · · · · · · · · · · · ·
REGISTERED TRADEMARK = ® ® ® ® ® ® ® ® ® ® ® ®
COPYRIGHT = © © © © © © © © © © © ©
TRADEMARK = ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™
FENCE = ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ ‡
CROSS = × × × × × × × × × × × × × × × ×
CROSS = χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ
CROSS = Ж Ж Ж Ж Ж Ж Ж Ж Ж Ж Ж Ж Ж Ж
HEART = ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
BUTTERFLIES = εїз εїз εїз εїз εїз εїз εїз εїз
FACE = ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
FACE = ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻
BOX = ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘ ◘
TRIANGLE = Δ Δ Δ Δ Δ Δ Δ Δ Δ Δ Δ
RANDOM = ╬ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬
RANDOM = † † † † † † † † † † † † †
RANDOM = ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
RANDOM = o o o o o o o o o o o o o
RANDOM = Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ
RANDOM = ஐ ஐ ஐ ஐ ஐ ஐ ஐ ஐ ஐ ஐ ஐ
RANDOM = ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞
RANDOM = ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩
RANDOM = ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶
☆ ¤ ☼ ☽ ☾ ღ☻ ☺ ◕ ⊕ Θ o O ♋ ☯ ㊝ ⊙ ◎ ◑ ◐ ۰ • ● ▪ ▫ o O #♡ ┽┊.εїз:‧
☮ ✈ ♋ 웃 유 ☠ ☯ ♥ ✌ ✖ ☢ ☣ ☤ ⚜❖ Σ ⊗ ♒ ♠ Ω ♤ ♣ ♧ ♡ ♦♢♔ ♕ ♚ ♛ ★ ☆ ✮ ✯ ☄ ☾ ☽ ☼ ☀ ☁ ☂ ☃ ☻ ☺ ۞ ۩ ♬ ✄ ✂ ✆ ✉ ✦ ✧ ∞ ♂ ♀ ☿ ❤ ❥ ❦ ❧ ™ ® © ✗ ✘ ⊗ ♒ ▢ ▲ △ ▼ ▽ ◆ ◇ ○ ◎ ● ◯ Δ ◕ ◔ ʊ ϟ ღ 回 ₪ ✓ ✔ ✕ ☥ ☦ ☧ ☨ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ™©® ¿¡½⅓⅔¼¾ ⅛⅜⅝⅞ ℅№⇨ ❝❞ ∃∧∠ ∨∩⊂ ⊃∪⊥∀ ΞΓɐəɘεβ ɟɥɯɔи ɹʁ яʌʍλ ч ∞ Σ Π⌥ ⌘ 文 ⑂ஜ ๏ ™ ℠ © ® ℗ € £ ¥ ¢ ƒ ₩
Emoticoni pentru decorarea numelui

٩(●̮̮̃•̃)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿̿ ̿̿’̿’\̵͇̿̿\=(•̃●̮̮̃)۶ ̿ ̿ ̿̿̿̿̿’̿’\̵͇̿̿\=(•̪●)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿
-\(°_o)/¯
┌( ಠ_ಠ)┘
٩(͡๏̯͡๏)۶
٩͡[๏̯͡๏]۶
๏_͡๏
٩(●̮̮̃•̃)۶
≧△≦
٩(-̮̮̃-̃)۶
﴾͡๏̯͡๏﴿
(=’.’=)
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
ε(●̮̮̃•̃)з
o(‧"’‧)o
。◕‿◕。
◕‿◕
◕_◕
≧▽≦y
(/≧▽≦/)
(≧▽≦)y
(/≧▽≦)/
+▂+
+0+
+︿+
+ω+
+﹏+
+△+
+▽+
︽⊙_⊙︽
(⊙_⊙)
(@口@)
Σ(⊙▽⊙"a
(@[]@!)
ㄟ(≧◇≦)ㄏ
Σ( ° △ °|||)︴
≧▽≦y
(/≧▽≦/)
(≧▽≦)y
(/≧▽≦)/~
(≧▽≦)(@)
(≧3≦)/
(≧≦)/
o(≧ω≦)o ゃōゃ
⊙▂⊙
⊙0⊙
⊙︿⊙
⊙ω⊙
⊙﹏⊙
⊙△⊙
⊙▽⊙
◑▂◐
◑0◐
◑︿◐
◑ω◐
◑﹏◐
◑△◐
◑▽◐
∩▂∩
∩0∩
∩︿∩
∩ω∩
∩﹏∩
∩△∩
⊙▂⊙
⊙0⊙
⊙︿⊙
⊙ω⊙
⊙﹏⊙
 ̄□ ̄
––(˙˙)/––
ㅋㅇㅋ, ㅎㅇㅎ, ㅋㅅㅋ, ㅋ-ㅋ,
ㅎ_ㅎ, //ㅅ//, ㅜ_ㅜ, ㅠ_ㅠ,
ㅇㅅㅇ, ㅇㅂㅇ, -ㅅ-, ㅡㅡ,
ㅡ6ㅡ, ㅜ_ㅠ, ㅡ^ㅜ, ㅜㅇㅡ
//(ㄒoㄒ)//
{{{(>_*;**;*numele tau–>numele tauNumele tau aici