| adriienns a întrebat:

big grin
Ziceti`mi niste melodii noi/ melodii mai ascultate love struck
Dau fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Nick Kamarera & Alinka - Get A Life (Mama Yette)
Anya-Desire
Morandi-Serenada
Fly Project-Musica
Grasu xxl feat Guess Who-la la la
Lucky Man Project - Pumpin'
Antonia-Marionette
Maximilian-Serenada
Maximilian-Sophie
Inna-Club Rocker
Delia-Dale
Alexandra Stan-One Million
Narcotic Sound and Christian D-Poesia de amor
Sean Paul-got 2 luv
Liviu Hodor-Sweet love
mai sunt multe acum eu ti-am dat ce e mai nou si ce mai ask eu, depinde de gusturile tale oricum cand vei da pe una la youtube iti va aparea si altele tot asa mai noi deci sa le ask cu placere, sper ca te-am ajutat \m/!

| Stefbr a răspuns:

David deejay - perfect 2
celia - it is love
antonia - marionette
vunk feat antonia - pleaca
tom bofer ft. morena - deep in love
cauta pe google sau uita-te pe kiss TV, U TV, si altele...happy

| xlollypop a răspuns:

Lala song,. never be alone,yabb,i m comming home,in the dark,te amo,we found love,dale,sweet love, i follow rivers, got 2 love you,someone like you,sophie, rain over me, danza kuduro...

| Shimax a răspuns:

Maroon 5-moves like jagger
Rihanna-We found love
Adele-Someone like you
Antonia si Vunk-Pleaca
Alexandra Stan-Million
Si incearca si pe http://www.radiozu.ro/......adio-zu-15 sau http://www.kissfm.ro/fresh-top-40/