| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi dezactivez contul de facebook pentru un timp de 3 zile de exemplu, am primit o notificare cum ca daca m-as loaga din nou pe el se reactiveaza. Daca mi-l dezactivez, cand il activez iar, voi primi inapoi toate mesajele, poze, likeurile si tot ce am avut inainte? (Scuzati repetarile) Funda, mersi mult.

Răspuns Câştigător
| cipri1999 a răspuns:

Da

1 răspuns:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Da contul ramane acelasi cu informatiile pe care le-ai strans de-a lungul timpului laughing

Întrebări recente