| Αγάπη a întrebat:

Hei TPU, nu am mai folosit de foarte mult timp site ul asta dar acum este o urgenta. Vreau sa imi fac majoratul la un restaurant/trattoria/pub in zona sectorului 3, am in jur de 25 de invitati deci nu imi trebuie ceva mare, vreau doar sa arate bine si sa fie de calitate( sa nu ma trezesc cu jeg sau mancare stricata cand ajung acolo). Aveţi idei?

1 răspuns:
| jokcsha a răspuns:

1.programare inainte de toate 2. verificarea cu 2 zile 1 inainte 3. du-te aranjeazate (salon/daca esti fata etc.)
4.si cel mai important nu uita sa te distrezi