| sushi16 a întrebat:

Pentru cei ce si-au cumparat cartiile din seria "Fortele raului absolut" de Kelly Armstrong, ce va placut cel mai mult la carte(eu o am si mi-a placut la nebunie!) Astept raspunsuri...

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Sarutul dintre Derek si Chloe.

| SoulEater44 a răspuns:

Salut! Mie mi-a placut cel mai mult doza de suspans! Iti dai seama ce sentiment tulburator este acela sa stii ca in orce moment Chloe putea fi prinsa spionand-o pe Tory si mama ei, sau stand cu Derek in spalatorie povestind de spirite! Asta si mai ales relatia dintre Derek si Chloe! Este nemaipomenita mai ales la partea cand o tine in brate sau cand ea il ajuta in mai multe dati sa se transforme! Ador seria, sincer! happy