| Madaliinaaa a întrebat:

happy Revin cu o întrebare legată de noile chestii de pe facebook. Multor persoane li s-a actualizat facebook-ul şi acum au chat-ul negru şi au opţiunea " Feelings ", cum fac să le am şi eu? Trebuie să aştept să mi se actualizeze singur sau pot să îl actualizez eu? Mulţumesc, dau fundiţă puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns:

Pai eu n-am facut nimic si mi-au aparut acele "feelings"..cand dau un click pe "what's in your mind." automat imi apare chestia " happy ", dau pe ea si sunt alea.thinking poate trebuie sa astepti sau ma rog.o sa apara si la tine

| ThatGirl19 a răspuns:

Se actualizeaza automata daca e setat pe limba engleza. Funda?