| Madsss a întrebat:

happyStie careva vreun site unde pot publica povesti sau altele de genul asta? Site roaman daca se poate. Fundaalove struck

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Pai unul dintre cele mai bune este www.wattpad.com doar iti faci cont:D ar mai fi si www.scribd.com doar ca aici trebuie mai intai sa scrii povestea in calculator.
Sunt foarte multe forumuri unde le poti posta, sau iti faci tu un blog pe blogspot si wordpress, cele mai multe sunt postate pe bloguri

1 răspuns:
| stefanioneci123 a răspuns:

Fa-ti un blog sau cauta oameni care au blog-uri si vb sa iti faca si tie o categorie.