| ashley26pink a întrebat:

Stie cineva cum pot face o conferinta la telefon? adica sa vb cu o fata si sa se mai alature si alta fata la conversatie.

2 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Deci., in timp ce vorbesti cu o fata ii spui sa astepte cateva secunde pana o bagi si pe cealalta. In timp ce ea asteapta(nu ii inchizi) dai la optiuni sau cum scrie la tine pe tel si vei gasi : apel nou sau contracte(in caz de il ai pe romana), dai acolo si cauta in lista ta urmatoarea fata (in timp ce prima e inca la tel, NU II INCHIZI) dupa ce ai gasit'o sun-o si pe ea, dupa ce fata nr 2 a raspuns, numai dupa ce a raspuns dai iar la optiuni si scrie acolo :
Conferinta! Dai si dupa ai fc conferinta.

P.S : Poti si cu mai multe fete!
Bafta!

| XDoctor a răspuns:

Nu ai cum