| sabisabina a întrebat:

Hei TPU va rog imi spune-ti si mie care este cel mai tare film horror. va rogggg, mersi!happy

1 răspuns:
| Mangustă a răspuns:

Martyrs sau À l'intérieur. L-am vazut pe primul si e destul de socant fara sa abuzeze de imagini exagerate sau fara sa se bazeze pe acelasi cliseu tipic cu adolescenti intr-o padure. De al 2lea doar am auzit cate ceva cum ca ar fi in genul Saw doar ca mult mai brutal si bine facut, bazandu-se de data asta si pe o poveste mai complexa.