| LovelyPuppyEyes a întrebat:

Hei TPU,vreau sa imi creez o pagina pe facebook, dar nu stiu cum pot sa am publicitate sad funda

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună! Ai putea ruga pagini care au mai multe likuri să te ajute cu publicitatea. happy
P.S. Dacă mai sunt locuri libere pentru admin l-aş vrea eu. big grin

| Dj14mally a răspuns:

Pai aduni incet incet, la inceput fa concursuri posteaza mereu*doar la inceput* intra si pe alte paginii si spune-le ca vrei sa cresti si daca te ajuta*asa fani acelei pagini o sa vada pagina ta si poate o sa intre* in afara de asta poti sa pui linkul si pe facebook la Publicitate: http://www.facebook.com/......725857473/
sper ca te-am ajutat, cam asa au facut toate paginile*a da daca vrei dar sa nu te injure ca sigur se mai gAseste unu sa le trimiti mass cu linkul paginii si sa le cersesti un like(nu-ti recomand asta)