| faratinenupotplange a întrebat:

Vreau sa creez o pagina pe facebook si...nu stiu cu ce... cele mai bune idei funda

Răspuns Câştigător
| YoYoLicious a răspuns:

Eu intru cu drag pe paginile cu tema "nail painting" pentru ca ador modelele pe unghii. Daca vrei sa aiba legatura cu tine, poti creea o pagina cu concursuri de frumusete si fiecare prietena de-a ta isi aduce cate o prietena. Dupa ce ai strans suficiente fete(crd ca merge si baieti, daca e un concurs mixt), faci album cu tema concursului(naturala, cel mai bun make-up, in natura, in oras, in club). Acum nu stiu daca sa le si premiezilaughing)

2 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Scrie pe google facebook si creaza-ti!

| faratinenupotplange explică:

Off...nu stiu cu ce temaaaa