| VadPorci a întrebat:

Hei! ziceti-mi si mie cateva sv de metin2 private care sa aiba ratele intre 700-1000 si la magazine sa gasiti otel poseda si din astea, sa nu fie neaparat +9.
OFERR FUNDA MAREE

3 răspunsuri:
| Andrei943 a răspuns:

Hammermt2.servegame.com - este un server fain, posedata, king 2, king 3, king simplu, arme noi, bonusuri mari, server pvp. gasesti tot ce ai nevoie la shopuri.
este on de la 10-12 dimineata pana seara la 24.
este hostat, pe ip. fara lag.

| Andrey1492 a răspuns:

Intrati pe SkqMetin2 cu hamachi,reteaua este Skqmt2 si parola 1234!Mc.-ul serverului este "5.8.228.146" si site-ul de inregistrare ii "http://5.8.228.146" !Este un server pvp-pvm foarte misto cu [GM] prietenosi!